Baza wiedzy
Jak zapobiec wzdęciom przy stosowaniu diety na masę?
Wzdęcia – temat szalenie niewygodny i kłopotliwy. Pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie a co najgorsze nie mamy pomysłu jak szybko i skutecznie je zwalczyć. Osoby stosujące dietę na masę bardzo często borykają się z problemem wzdęć ...
5 przykładowych przepisów na obiad strongmana
Pragniesz wyrzeźbić ciało? Chcesz zwiększyć masę swoich mięśni pozbywając się jednocześnie tłuszczu? Musisz zdać sobie sprawę, że oprócz intensywnych ćwiczeń potrzebna Ci jest także dobrze skomponowana dieta. A jej istotnym elementem jest obiad. Dlaczego?
Przyprawy urozmaicą Twoją dietę
Czym byłoby nasze życie bez przypraw? Na pewno bardzo straciłoby na smaku. Może nie zdajemy sobie z tego sprawy ale to właśnie przyprawy odgrywają główną rolę w naszym jedzeniu. Próbowaliście kiedyś makaronu lub ryżu bez soli?
Sosy nie muszą być niezdrowe!
Zadając pytanie co tak naprawdę nadaje smak potrawom bardzo często słyszymy odpowiedź, że przyprawy. Równie często jako niezbędny dodatek, w szczególności do dań obiadowych, podawane są sosy. Rzeczywiście dobry sos może nadać potrawie niezwykłego charakteru ...
Jak zbilansować dietę redukcyjną?
Jeżeli mówimy o diecie redukcyjnej to zazwyczaj mamy na myśli ograniczanie jedzenia. Jak sama nazwa wskazuje redukcja to zmniejszanie ilości. Zależy nam na zrzuceniu zbędnych kilogramów a więc naturalnym wydaje się, że musimy mniej jeść. Czy jest to jednak w 100% prawda?