Baza wiedzy
Imprezowanie i jedzenie w środku nocy
Z pewnością każdy z nas lubi się czasem „rozerwać”. Chwila odpoczynku, relaksu i beztroski może tylko pozytywnie podziałać na każdego z nas. Oczywiście pod warunkiem, że ta chwila nie przeradza się w codzienność. Pytanie tylko jak ma się takie imprezowanie do naszej diety? Czy osoby walczące o idealną sylwetkę mogą sobie pozwalać na chwile słabości?
Wieczorny posiłek – tuńczyk czy odżywka ?
Rozpoczynając treningi powinniśmy znać kilka zasad, które pomogą nam obrać właściwy kierunek i osiągnąć pożądany efekt. Tak więc musimy wiedzieć, że sukces przyniesie nam tylko kompilacja złożona z ćwiczeń i dobrego planu żywieniowego.
Brak przyrostu masy mięśniowej a suplementy
Jemy, ćwiczymy a mięśni nie przybywa. To bardzo powszechny obrazek i twarda rzeczywistość z jaką zderza się sporo osób. Różne czynniki sprawiają, że nie zawsze jesteśmy w stanie ułożyć i wdrożyć optymalny plan żywieniowy, który przy zachowaniu poziomu tłuszczu pozwoli nam zwiększyć objętość mięśni.
Produkty sojowe – przyswajalne czy nie?
Wiele słyszy się na temat produktów sojowych. Zyskały one sobie sporą popularność kilka lat temu chociaż znane są oczywiście znacznie dłużej. Ta roślina strączkowa stała się jednym z istotnych elementów diety wegańskiej.
Jaką obrać strategię na przyrost masy mięśniowej ?
Żeby „urosnąć” trzeba przede wszystkim dużo jeść! Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Rzeczywiście pożywienie dostarcza naszemu organizmowi składników niezbędnych do wzrostu i rozwoju. Dzięki jedzeniu stajemy się więksi. Ale czy aby na pewno właśnie na tym nam zależy?