Baza wiedzy
Uwodzenie – 6 żelaznych zasad
Uwodzenie nie jest prostym zadaniem – rzeczywiście w tym stwierdzeniu jest sporo racji. Nie odnosi się ono oczywiście do wszystkich ludzi. Są osoby, którym kontakty z płcią przeciwną nie sprawiają najmniejszych problemów. Dla osób tych flirt jest czymś naturalnym i spontanicznym. Duża część osób ma jednak pewne problemy z uwodzeniem płci przeciwnej. Co należy zmienić?
Jak rozmawiać z kobietą?
Aby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiety nie wystarczy tylko pięknie wyglądać. Trzeba także odpowiednio się zachowywać. Rozmowa, gesty i szereg innych drobiazgów tworzą swego rodzaju obraz mężczyzny. Wbrew pozorom wielu Panów ma olbrzymi problem z odpowiednim zachowaniem w obecności kobiety ...
Anaboliki a łysienie
Ćwiczysz, starasz się, wylewasz z siebie siódme poty. Wszystko po to aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. A jaki jest efekt Twojej wielotygodniowej pracy? Twoim zdaniem mizerny. Jesteś przekonany, że te litry wylanego na siłowni potu powinny przynieść dużo lepsze rezultaty. Ogarnia Cię zniechęcenie. Co zrobić aby mięśnie rosły szybciej ?
Czy one naprawdę wolą mięśniaków?
Celem mężczyzny jest wzbudzenie zainteresowania kobiety. Chyba nikt nie jest w stanie zaprzeczyć temu twierdzeniu. Jednocześnie mężczyźni mają jeden, bardzo poważny, problem. Otóż nie do końca zdają sobie sprawę z tego co biorą pod uwagę kobiety szukając idealnego partnera. Wielu panów obiera jeden, ścisły kierunek, i trzymają się go kurczowo zapominając o tym, że kobiety oceniają mężczyzn bardziej „kompleksowo” i całościowo ...
Jak przyciągać kobiety?
Co tak naprawdę fascynuje i pociąga kobiety? Mężczyźni szukają odpowiedzi na to pytanie od niepamiętnych czasów. Przecież to jest tak naprawdę klucz do psychiki a już na pewno serca kobiety. Co zrobić aby zwrócić jej uwagę ?