Baza wiedzy
Najlepsze i najzdrowsze afrodyzjaki w sypialni
Afrodyzjaki – dla niektórych cudowne urozmaicenie seksu a dla innych zwyczajne placebo, które nie przynosi żadnych realnych korzyści. Na rynku znajduje się wiele preparatów, które mają nam zapewnić niesamowite doznania w trakcie seksu. W większości przypadków są to syntetyczne związki chemiczne, które jakiś efekt dają ale ...
Kobiecy orgazm – przewodnik
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? To nie jest prosta sprawa – pomyśli zapewne każdy mężczyzna. Na analogiczne pytanie kobiety odpowiedziałyby zapewne bez chwili zawahania i z charakterystycznym uśmiechem na ustach. Czymże bowiem jest w swojej złożoności mężczyzna w porównaniu do kobiety?
Viagra – za i przeciw
Viagrę śmiało można określić mianem leku, który potrafi czynić cuda. W czasach kiedy zaburzenia erekcji stały się bardzo powszechne ze względu na niezdrowy tryb życia, złe odżywianie a także stres, charakterystyczne, niebieskie pastylki są panaceum na nasze problemy.
Kobieta na siłowni = wzmocnienie Twojej motywacji
Czy siłownia to dobre miejsce na zrobienie wrażenia na płci przeciwnej? Z pewnością tak. A czy obecność Kobiety na siłowni może pomóc mężczyźnie w osiągnięciu upragnionego celu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w krótkich rozważaniach na temat celowości istnienia siłowni i klubów, w których mężczyźni i kobiety trenują razem.
Czy wielkość naprawdę ma dla nich znaczenie?
Wielkość ... – myśl, która spędza sen z powiek 99% mężczyzn. Swoisty atrybut męskości i, jak mniemają Panowie, narzędzie, za pomocą którego będą w stanie zadowolić swoją partnerkę. Pytanie tylko czy rzeczywiście największe znaczenie w tym przypadku mają rozmiary tego narzędzia? Istnieją poważne naukowe podstawy aby w to wątpić.