Baza wiedzy
Idealnie wyrzeźbione ciało gwarantem powodzenia u kobiet?
Czy kobiety rzeczywiście wolą mężczyzn umięśnionych? Z pewnością uważa tak wielu Panów. To w zasadzie jest ich główna motywacja do uczęszczania na siłownię. Chęć zaprezentowania się z jak najlepszej strony kobietom oraz wzbudzenia ich zachwytu. Pytanie tylko czy żelazne muskuły będą w stanie zagwarantować powodzenie u kobiet?
Jak często myślą o tym kobiety?
Mężczyźni myślą o seksie bardzo często. W zasadzie dla nikogo nie jest to zaskoczeniem. Jak pokazują badania myśli mężczyzn opierają się o tematykę seksu aż 34 razy dziennie. Wynika z tego, że „standardowy” przedstawiciel brzydszej płci myśli o seksie co 28 minut. A jak to wygląda w przypadku kobiet?
10 najczęstszych błędów jakie popełniają faceci w łóżku
Seks jest wspaniałym przeżyciem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Daje nie tylko wielką satysfakcję i przyjemność ale także w dużym stopniu cementuje nasz związek. Często zbliżenie jest także jedynym skutecznym sposobem na pogodzenie po ostrej kłótni. Niestety seks nie zawsze można uznać za udany i często jest to wynikiem błędów popełnianych przez mężczyzn. Dlatego też zapraszamy Panów do lektury ...
Palenie a zdrowie seksualne
Seks i papierosy – czy te dwie rzeczy idą w parze? Z pewnością nie. O szkodliwości palenia napisano już w zasadzie wszystko. Niestety pomimo wielu ostrzeżeń w dalszym ciągu sporo ludzi daje się wciągać w ten zgubny nałóg. Może powodem do refleksji będą krótkie ale jakże treściwe rozważania na temat wpływu papierosów na nasze zdrowie seksualne.
Ćwiczysz regularnie? Efekty treningu zauważysz także w sypialni
Regularnie chodzisz na siłownię oraz zajęcia fitness. A czy zastanawiałeś się kiedyś jakie korzyści przynoszą Ci te zajęcia? Odpowiedź na to pytanie wydaje się banalnie prosta. W większości przypadków ćwiczymy po to aby dobrze wyglądać. Chcemy zbudować idealną sylwetkę a do tego zadbać o zdrowie. Z ćwiczeniami wiążą się także inne korzyści. Czy wiesz, że mają one ogromny wpływ na Twoje życie intymne? Efekty pracy podczas treningu przynoszą pewne korzyści również w sypialni. Jak to możliwe?